تیم شایان

قریب به نیم قرن از حضور شایان در جمع ایرانیان (صنعت حمل و نقل و توزیع و پخش و …) می‌گذرد. در این مدت، حدود صدها سازمان و موسسه دولتی و نظامی و شرکت‌های خصوصی و هزاران نفر به صورت مستقیم با انواع محصولات شایان در ارتباط بوده‌اند و در این نیم قرن بسیاری از کسب و کارها نیز برای تجهیز ناوگان توزیع و پخش خود با ما بر سر میز مذاکره نشسته‌اند.

سیامک شایان – مدیرعامل

کارشناسی ارشد کسب و کار (استراتژیک) با 16 سال تجربه کار در زمینه طراحی، تامین و ساخت و نصب انواع کاربری با سمت‌های مدیر تولید، مدیر کارخانه و بیش از 8 سال به عنوان مدیر عامل در کاربری سازی شایان مشغول می‌باشند.

 

امیر حسین میرابی – قائم مقام مدیر عامل

دکترای حرفه‌ای کسب و کار، مهندسی مکانیک، مدرس دانشگاه و بیش از 25 سال تجربه در زمینه طراحی، ساخت، نصب، مشاوره، بازرگانی، مدیریت پروژه‌های انواع تجهیزات ثابت و دوار مکانیکی نیروگاهی، پالایشگاهی و بنادر کشور.

محمد نجف پور – مدیر منابع انسانی و پشتیبانی

کارشناس ارشد مدیریت (تولید صنعتی)، مهندس صنایع، مدرس دانشگاه، با بیش از 27 سال تجربه در زمینه نگهداری، تعمیرات TPM، مدیریت انبارها و برنامه‌ریزی کنترل تولید در واحدهای صنعتی و همچنین برگزاری سمینارهای گوناگون علمی در مجامع صنعتی و دانشگاهی کشور.
 

افشار طالبی – مدیر تولید

تکنسین مکانیک، بیش از ۲۷ سال تجربه در زمینه های ساخت، بازرسی و برنامه ریزی تولید انواع تجهیزات هیدرو مکانیک سد و نیروگاه، سازه ای فلزی و انواع اتاق های کاربری های سبک و سنگین فلزی و ایزوله سابقه فعالیت دارد.

مرتضی خمسه – سرپرست تولید

با بیش از 23 سال تجربه در زمینه ساخت و تولید انواع کاربری و تخصص در زمینه برشکاری، خم کاری، جوشکاری CO2 و مونتاژ کاری.

طالب گنجی – سرپرست فروش

مهندس متالوژی، 10 سال تجربه کاری بعنوان سرپرست تجهیزات دوار ذوب آهن، سرپرست تولید، کارشناس کنترل کیفی و فروش (CRM)، تخصص در نرم افزارهای آفیس و مدل‌سازی.

پیمان فاضلی

کارشناس مدیریت بازرگانی با بیش از 8 سال تجربه در زمینه فروش (CRM)، آشنا به مفاهیم بازاریابی، تخصص در نرم افزارهای آفیس، فتوشاپ و Corel.

صادق زارعی – سرپرست برنامه ریزی و تولید

با بیش از 9 سال تجربه در زمینه فعالیت‌های مختلف صنعتی از جمله نقشه کشی، کنترل کیفی و برنامه‌ریزی تولید و تخصص در نرم افزارهای نقشه کشی، برنامه ریزی و کنترل پروژه.