سبک تیغه دار از روی شاسی

سبک تیغه دار از روی شاسی

اتاق کامیون / سبک تیغه دار از روی شاسی

کاربری تیغه دار یکی از انواع مختلف اتاق سازی باربری است که قسمت بار آن به وسیله یک تیغه طولی یا یک دیواره به دو قسمت مساوی تقسیم شده است. به این نوع کاربری که بخش باربری آن به دو قسمت مجزا تقسیم شده باشد، اصطلاحا کاربری سبک تیغه دار گفته می‌شود. کاربری تیغه دار برای حمل انواع مایعات بسیار مناسب بوده و یکی از اتاق سازی های پرکاربرد در امر حمل و نقل به حساب می‌آید. این دو بخش بودن اتاق کاربری سبک تیغه دار به تفکیک و جداسازی بارهایی که حمل می‌شوند، کمک بسیاری کرده و حمل کننده بار به راحتی می‌تواند از دو جای مختلف کامیون خود، بارگیری کرده و محصولات را از یکدیگر جدا کند. کاربری سازی تیغه دار عموما برای حمل محصولاتی چون آب معدنی، نوشابه، آبمیوه و یا هر محصول دیگری که به صورت مایع و بطری حمل می‌شود، بسیار مناسب است. کاربری سبک تیغه دار شایان یکی از بهترین انواع کاربری تیغه دار است که بارهای مایعات شما را با صحت و سلامت کامل به مقصد می‌رساند.

مشخصات فنی کاربری سبک تیغه دار از روی شاسی شایان

جنس بدنه این کاربری سبک تیغه دار ورق فولادی روغنی ST-14 به ضخامت 2 میلی متر و جنس کف آن نیز ورق فولادی ساده ST-37 به ضخامت 3 میلی متر بوده که استحکام و مقاومت بالایی دارد و برای حمل محصولات مایع، کاملا ایمن و مطمئن است. جنس درب‌های بغل این کاربری با توجه به سلیقه شما در نوع آلومینیومی یا گالوانیزه ساخته می‌شود که می‌تواند 2 الی 4 درب داشته باشد. جنس بادشکن جلوی این کاربری تیغه دار یک ورق 1/5 میلی‌متری  با اسکلت‌بندی 30*20 می‌باشد. پوشش دور اتاق آن یک ورق فولادی خم کاری شده به ضخامت 2 میلی‌متر است و پوشش زیر اتاق آن نیز بر اساس سفارش شما می‌تواند از جنس فلزی یا فایبرگلاس ساخته شود. ساختار شاسی و قطعات فلزی این نوع کانتینر،  قطعات و مقاطع فولادی  ST-52است که یکی از فاکتورهای مهم در استحکام و مقامت آن محسوب می‌شود. رنگ کانتینر باربری تیغه دار نیز رنگ روغنی خودرو بوده و یراق آلات آن نیز از جنس فلز است.

ابعاد خارجی کاربری سبک تیغه دار شایان دارای 2.50 متر طول، 1.70 متر عرض و 1.70 متر ارتفاع است. ابعاد داخلی آن نیز دارای 2.42 متر طول، 1.62 متر عرض و 1.62 متر ارتفاع می‌باشد. وزن ناخالص این کاربری تیغه دار 3800 کیلوگرم، وزن اتاق آن بین 350 تا 400 کیلوگرم، وزن شاسی آن 1540 کیلوگرم، وزن بدون بار آن بین 1910 تا 1860 کیلوگرم و حجم مفید آن نیز 6 متر مکعب است. کاربری سبک تیغه دار شایان برای نصب بر روی خودروهایی مانند نیسان، مزدا تک کابین و پیکاپ تک کابین طراحی شده است و برای حمل انواع مایعات از جمله نوشابه و آب معدنی بسیار کاربردی و مناسب است. از تجهیزات سفارشی این کاربری سبک تیغه دار می‌توانیم به تجهیزاتی از جمله جعبه پول، انواع روشنایی، سپر عقب، ضربه‌گیر، درب اضافه‌، نردبان، چراغ خطر عقب و برچسب روی بدنه اشاره کنیم.

نام تجاری محصول
کد محصول SH-DDR-V20
نام فنی محصول سبک – تیغه دار از روی شاسی
مشخصات فنی
 جنس  بدنه ورق فولادی روغنی ST-14  به ضخامت 2 میلی متر
جنس  کف ورق فولادی ساده ST-37  به ضخامت 3 میلی متر
جنس و نوع درب های بغل طبق سفارش مشتری ( آلومینیوم / گالوانیزه ) – 2درب  الی 4 درب
جنس بادشکن جلو ظبق سفارش مشتری ( ورق 1.5 میلی متری با اسکلت بندی 20*30)
ساختار شاسی و قطعات فلزی قطعات و مقاطع فولادی ST-52
پوشش دور اتاق ورق فولادی خم کاری شده به ضخامت 2 میلی متر
نوع رنگ (آستر + اصلی ) رنگ روغنی خودرو
پوشش زیر اتاق طبق سفارش مشتری (فلزی / فایبر گلاس )
ابعاد خارجی طول/متر 2.50
عرض/متر 1.70
ارتفاع/متر 1.70
ابعاد داخلی طول/متر 2.42
عرض/متر 1.62
ارتفاع/متر 1.62
وزن ناخالص کیلوگرم 3800
وزن اتاق کیلوگرم 350-400
وزن شاسی کیلوگرم 1540
وزن بدون بار ± کیلوگرم 1910-1860
حجم مفید متر مکعب 6
مناسب برای خودروهای نیسان
کاربرد  صنایع حمل نوشابه و آب معدنی
تجهیزات سفارشی جعبه پول، انواع روشنایی ،سپر عقب ، ضربه گیر ، درب اضافه ، نردبان ، چراغ خطر عقب برچسب روی بدنه و …
دارای استاندارد تجهیزات ایمنی وسایل نقلیه باری 11889