سبک ساندویچ پانل ایزوله

سبک ساندویچ پانل ایزوله

معرفی کلی کانتینر سبک ساندویچ پانل ایزوله

اتاق کامیون ساندویچ پانل ایزوله شایان کانتین یکی از بهترین اتاق سازی‌ های این شرکت است که به لحاظ ظاهری و کیفی با سایر کاربری سازی های موجود در بازار تفاوت دارد. همانطور که اشاره کردیم، ساندویچ پانل از دو لایه ورقی بیرونی و یک لایه میانی (لایه عایق) تشکیل شده است. جنس ورق‌های بیرونی ساندیچ پانل از آلومینیوم، گالوانیزه (فلز آهن با پوشش روی) و جنس لایه عایق آن نیز از فوم پلی استر، پشم سنگ، پشم شیشه و یا پلی یورتان است. جالب است بدانید که تمام این فوم‌ها عایق‌های ضد حریق بوده و بسیار منعطف هستند. به همین دلیل است که به صورت گسترده در ساخت کانتینر سبک ساندویچ پانل ایزوله مورد استفاده قرار می‌گیرند. علاوه بر ساخت کانتینر، ساندویچ پانل در حوزه‌های دیگری چون ساختمان سازی، ساخت کانکس، سوله، ویلاهای پیش ساخته، باشگاه، سردخانه و صدها مورد دیگر به عنوان یکی از مصالح پیش ساخته و نوین مورد استفاده قرار می‌گیرد. ساندویچ پانل دارای انواع مختلفی چون ساندویچ پانل سقفی، دیواری و سردخانه‌ای است که جایگزین بسیار مناسبی برای مصالح ساختمانی سنتی مانند آجر و سیمان در نظر گرفته می‌شود. ساندویچ پانل‌ها مزایای بسیاری را در ساخت انواع کانتینرها، کانکس‌ها و ساختمان سازی ارائه می‌دهند و یکی از سازه‌های پرطرفدارد و پرکاربرد سال‌های اخیر محسوب می‌شوند. از مزایای ساندویچ پانل می‌توانیم به مواردی از قبیل سبک بودن و وزن پایین، استحکام و ماندگاری بالا، سهولت حمل و نصب، قیمت مناسب، عایق بودن، تنوع طرح و رنگ و سازگاری با محیط زیست اشاره کنیم. کانتینر ساندویچ پانل ایزوله شایان یکی از محصولات نوین این شرکت است که برای ساخت آن از مواد اولیه مرغوب و باکیفیت استفاده شده است. اتاق کامیون ساندویچ پانل ایزوله در واقع نسل جدیدی از کانتینرها است که کارایی بالایی داشته و قیمت آن نیز به نسبت مزایایی که ارائه می‌کند بسیار مقرون به صرفه و مناسب است.

مشخصات فنی کانتینر سبک ساندویچ پانل ایزوله شایان

نام فنی کانتینر سبک ساندویچ پانل ایزوله شایان «کاربری سبک – ساندویچ پانل ایزوله» بوده که جنس بدنه آن ساندویچ پانل با تزریق مواد پلی یورتان 5 سانتی متر با ورق آلوزینک 2 رو رنگ است. جنس کف این اتاق سازی ورق فوالدی ساده 37-ST به ضخامت 3 میلی متر ساده / آجدار وجنس درب عقبی آن نیز ساندویچ پانل با تزریق مواد پلی یورتان 4 سانتی متر است. ساختار شاسی و قطعات فلزی کاربری سازی ساندویچ پانل شایان کانتین را قطعات و مقاطع فوالدی 52-S تشکیل می‌دهد و یراق آلات آن نیز استیل / گالوانیزه است. پوشش دور درب‌های کانتینر مذکور عایق PVC با لاستیک مخصوص و پوشش دور کلاف درب عقب آن نیز ورق خم کاری شده به ضخامت 2 میلی متر فلزی / استیل است. نوع رنگ مورد استفاده این سازه پرکابرد رنگ روغنی اتومبیلی است که بسیار مرغوب بوده و کیفیت بالایی دارد. پوشش زیر اتاق این کانتینر ساندویچ پانل ایزوله بر اساس سلیقه و سفارش مشتریان عزیز می‌تواند به دو صورت فلزی یا فایبرگلاس ساخته شود.

کانتینر سبک ساندویچ پانل ایزوله دارای ابعاد خارجی (2.35 متر طول، 1.70 متر عرض و 1.70 متر ارتفاع) و ابعاد داخلی (2.27 متر طول، 1.62 متر عرض و ارتفاع 1.66 متر) است. وزن ناخاص این اتاق سازی 3800 کیلوگرم، وزن اتاق آن 500 کیلوگرم، وزن شاسی 1540 کیلوگرم و وزن بدون بار آن نیز 1760 کیلوگرم است. این اتاق کانتینر ساندویچ پانل ایزوله برای نصب بر روی خودروی نیسان طراحی شده است و برای صنایع پخش مواد غذایی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این سازه دارای تجهیزات سفارشی کاربردی از جمله جعبه پول، انواع روشنایی، سپر عقب، ضربه گیر، درب اضافه، نردبان، چراغ خطر عقب برچسب روی بدنه، درب بغل از نوع لوالیی و رول فرمینگ پوشش ورق های داخل است که در هنگام خرید کالا به شما تحویل داده می‌شوند. بنابراین اگر به دنبال کانتینری جمع و جور، مقاوم، پرکاربرد و در عین حال مقرون به صرفه هستید، کانتینر سبک ساندویچ پانل ایزوله یکی از بهترین گزینه‌های پیش روی شماست.

نام تجاری محصول
کد محصول SH-RCW-V20
نام فنی محصول کاربری سبک – ساندویچ پانل ایزوله
مشخصات فنی
 جنس  بدنه ساندویچ پانل با تزریق مواد پلی یورتان 5 سانتی متر با ورق آلوزینک 2 رو رنگ
جنس  کف ورق فوالدی ساده 37-ST به ضخامت 3 میلی متر ساده / آجدار
جنس و نوع درب عقب ساندویچ پانل با تزریق مواد پلی یورتان 4 سانتی متر
ساختار شاسی و قطعات فلزی قطعات و مقاطع فوالدی 52-S
پوشش دور درب ها عایق PVC با لاستیک مخصوص
پوشش دور کلاف درب عقب ورق خم کاری شده به ضخامت 2 میلی متر فلزی / استیل
نوع رنگ سازه رنگ روغنی اتومبیلی
یراق آلات استیل / گالوانیزه
پوشش زیر اتاق طبق سفارش مشتری (فلزی / فایبر گلاس)
ابعاد خارجی طول/متر 2.35
عرض/متر 1.70
ارتفاع/متر 1.70
ابعاد داخلی طول/متر 2.27
عرض/متر 1.62
ارتفاع/متر 1.66
وزن ناخالص کیلوگرم 3800
وزن  اتاق کیلوگرم 500
وزن شاسی کیلوگرم 1540
وزن بدون بار ± کیلوگرم 1760
حجم مفید متر مکعب 5.5
مناسب برای خودروهای نیسان
کاربرد صنایع صنایع پخش مواد غذایی
تجهیزات سفارشی جعبه پول، انواع روشنایی ،سپر عقب ، ضربه گیر ، درب اضافه ، نردبان ، چراغ خطر عقب برچسب روی بدنه ، درب بغل از نوع لوالیی و رول فرمینگ پوشش ورق های داخل و …
دارای استاندارد تجهیزات ایمنی وسایل نقلیه باری 11889