سبک سقف دار بدنه صاف از کف فابریک

سبک سقف دار بدنه صاف از کف فابریک

معرفی کانتینر سبک سقف دار بدنه صاف از کف فابریک

گروه کاربری سازی شایان با بیش از نیم‌قرن تجربه، تمام تلاش خود را در طراحی و ساخت انواع کانتینر با توجه به استانداردهای روز دنیا می‌کند. طراحان این گروه با دقت بسیار زیاد در تولید اتاق کامیون سقف دار موفق بوده‌اند. یکی از باکیفیت‌ترین کانتینر سقف دار شایان کانتین کانتینر سبک سقف دار بدنه صاف از کف فابریک محسوب می‌شود. بهتر است بدانید که این کانتینر برای استفاده روی خودرو نیسان طراحی شده است. طراحان این گروه اتاق سازی با هدف حمل بار و جابجایی‌های درون‌شهری و برون‌شهری، این اتاق را طراحی کرده‌اند. یکی از ویژگی‌های جالب این محصول، فضای مناسب آن برای تبلیغات محیطی محسوب می‌شود. ما در ادامه سعی کرده‌ایم تا شما را با مشخصات کلی آن آشنا کنیم.

مشخصات فنی کانتینر سبک سقف دار بدنه صاف

اگر قصد خرید کانتینر سقف دار گروه کاربری سازی شایان را دارید، ما با در اختیار گذاشتن تمام اطلاعات مرتبط با کانتینرها، به شما کمک می‌کنیم تا بهترین انتخاب را بر حسب نیاز خود داشته باشید. ابتدا خوب است بدانید کد کانتینر سبک سقف دار در گروه شایان کانتین SH-RMF-V01 ثبت شده است. بهتر است بدانید که این کاربری هم مانند تمام کاربری‌های باکیفیت گروه اتاق سازی سازی شایان استاندارد تجهیزات ایمنی وسایل نقلیه باری 11889 دریافت کرد. ما در اینجا سعی کرده‌ایم تا به‌طور دقیق به مشخصات فنی آن بپردازیم.

نام فنی این کانتینر در گروه شایان، کاربری سبک- مسقف فلزی بدنه صاف از کف فابریک ثبت شده است. جنس بدنه آن از ورق فولادی روغنی 14-ST به ضخامت 1.5 میلی‌متر صاف، و جنس کف این کاربری معمولا طبق سفارش از ورق 2 میل گالوانیزه خم‌کاری شده ساخته می‌شود. معمولا جنس و نوع درب عقب در کانتینرها اهمیت زیادی دارد، چراکه در استفاده مداوم نباید دچار آسیب و یا نقص فنی شود. کانتینر سبک سقف دار گروه شایان کانتین درب عقبی محکم دارد که از ورق فولادی روغنی 14-ST به ضخامت 1.5 میلی‌متر ساخته می‌شود. به منظور عایق کردن این کانتینر مسقف در برابر آب، سرما، گرما و یا حتی آلودگی، برای دور درب‌ها از عایق PVC با لاستیک مخصوص و فلزی استفاده شده است. معمولا به‌طور سفارشی برای ساخت بادشکن این کانتینر از ورق 5.1 میلی‌متر با اسکلت‌بندی 20*30 استفاده می‌شود.  بهتر است بدانید تمامی یراق‌آلاتی که در آن مورداستفاده قرارگرفته، از جنس فولاد پرسی بسیار محکم و مقاوم است.

ابعاد کانتینر سبک سقف دار بدنه صاف

ابعاد دقیق کانتینرها می‌تواند به شما کمک کند تا در هنگام نصب کانتینر روی خودروی خود دچار مشکل نشوید. طول خارجی کانتینر سبک سقف دار گروه کاربری سازی شایان 2 متر و 35 سانتیمتر، عرض خارجی آن 1 متر و 70 سانتیمتر و همچنین ارتفاع خارجی آن 1 متر و 70 سانتیمتر است. اما ابعاد داخلی آن کمی با ابعاد خارجی متفاوت است. طول داخلی این کانتینر 2 متر و 27 سانتیمتر، عرض داخلی آن 1 متر و 62 سانتیمتر و همچنین ارتفاع داخلی آن 1 متر 62 سانتیمتر است. حجم مفید داخلی این کانتینر سبک، تقریبا 6 مترمکعب تخمین زده می‌شود. شرکت شایان برای رنگ آستر و همچنین رنگ اصلی بدنه و قسمت داخلی این کانتینر سقف دار، از رنگ روغنی خودرو استفاده می‌کند. این موضوع باعث درخشش و زیبایی کانتینرهای این مجموعه شده است.

وزن کانتینر سبک سقف دار بدنه صاف

همان‌طور که به این موضوع اشاره کردیم، کانتینر سبک سقف دار به منظور نصب روی خودروی نیسان طراحی و تولید شده است. این موضوع به این معناست که وزن و ابعاد آن به‌طور خاص برای حمل روی خودروی نیسان مناسب است. وزن شاسی این کانتینر به‌طور تقریبی 1540 کیلوگرم بوده و کیفیت بسیار بالایی دارد. به‌طورکلی وزن بدون بار آن تقریبا 1710 کیلوگرم و وزن ناخالص آن تقریبا 3800 کیلوگرم است. همچنین وزن اتاق آن 450 کیلوگرم بوده که همان‌طور که گفتیم 6 مترمکعب نیز حجم دارد.

تجهیزات قابل سفارش

یکی از اقدامات بسیار عالی گروه شایان کانتین، سفارشی سازی محصولاتش به شمار می‌رود. این موضوع به این معناست که هر فرد می‌تواند با توجه به نیاز خود، مجموعه‌ای از امکانات اضافه را سفارش دهد. پس از سفارش، این تجهیزات در کوتاه‌ترین زمان ممکن و البته با دقت بسیار زیاد نصب خواهد شد. برخی از مهم‌ترین و البته کاربردی‌ترین تجهیزاتی که می‌توانید روی کانتینر سبک سقف دار بدنه صاف از کف فابریک خود نصب کنید عبارت‌اند از: جعبه پول، انواع تجهیزات روشنایی، برچسب روی بدنه، درب بغل از نوع لولایی و بسیاری از تجهیزات موردنیاز دیگر. بهتر است بدانید تمامی تجهیزاتی که شما می‌توانید به‌طور سفارشی روی کانتینر خود نصب کنید، بهترین کیفیت ساخت را دارند.

نام تجاری محصول
کد محصول SH-RMF-V01
نام فنی محصول کاربری سبک – مسقف فلزی بدنه صاف از روی کف فابریک
مشخصات فنی
 جنس  بدنه ورق فوالدی روغنی 14-ST به ضخامت 1.5 میلی متر صاف
جنس کف طبق سفارش / ورق 2 میل گالوانیزه خم کاری شده
جنس و نوع درب عقب ورق فوالدی روغنی 14-ST به ضخامت 1.5 میلی متر
جنس بادشکن جلو طبق سفارش مشتری (ورق 5.1 میلی متر با اسکلت بندی 20*30)
پوشش دور درب ها عایق PVC با لاستیک مخصوص / فلزی
نوع رنگ (آستر + اصلی) رنگ روغنی خودرو
یراق آلات فولادی پرسی
ابعاد خارجی طول/متر 2.35
عرض/متر 1.70
ارتفاع/متر 1.70
ابعاد داخلی طول/متر 2.27
عرض/متر 1.62
ارتفاع/متر 1.62
وزن ناخالص کیلوگرم 3800
وزن  اتاق کیلوگرم 450
وزن شاسی کیلوگرم 1540
وزن بدون بار ± کیلوگرم 1710
حجم مفید متر مکعب 6
مناسب برای خودروهای نیسان
کاربرد صنایع حمل بار و جابجایی های درون شهری و برون شهری
(فضای مناسب برای تبلیغات محیطی)
تجهیزات سفارشی جعبه پول، انواع روشنایی ، برچسب روی بدنه ، درب بغل از نوع لولایی و …
دارای استاندارد تجهیزات ایمنی وسایل نقلیه باری 11889