سبک سقف دار کرکره از روی شاسی

سبک سقف دار کرکره از روی شاسی

اتاق سازی / سبک مسقف کرکره شاسی

معرفی کاربری سبک سقف دار کرکره از روی شاسی گروه کاربری سازی شایان

یکی از کاربری‌های باکیفیت گروه کاربری سازی شایان کاربری سبک سقف دار کرکره از روی شاسی محسوب می‌شود. این کاربری به خصوص حمل و جابجایی کالاهای فاسد نشدنی را در داخل شهر راحت کرده است. خوب است بدانید که این کاربری باکیفیت بسیار بالای خود استاندارد تجهیزات ایمنی وسایل نقلیه باری 11889 را دریافت کرد. این محصول در گروه اتاق سازی شایان با کد SH-RMB-V20 شناخته می‌شود. ما در ادامه شما را با مشخصات فنی آن آشنا خواهیم کرد. شما می‌توانید از این کاربری روی خودروی نیسان استفاده کنید.

مشخصات فنی کاربری سبک سقف دار کرکره از روی شاسی

گروه کاربری سازی شایان به عنوان یک گروه اتاق سازی باتجربه، بیش از نیم‌قرن در خدمت مردم بوده است. رضایت مشتری نشان‌دهنده بالا بودن کیفیت مواد و ابزارآلات به کار گرفته شده است. کاربری سبک سقف دار کرکره از روی شاسی یکی از آن کاربری‌های پرفروش محسوب می‌شود. اما مشخصات فنی این محصول به شرح زیر است:

جنس بدنه و همچنین درب عقب این کاربری سبک از ورق فولادی روغنی ST-14  به ضخامت 1.5 میلی‌متر است. طراحان این گروه از ورق فولادی ساده ST-37  به ضخامت 3 میلی‌متر برای کف آن استفاده می‌کنند. خوب است بدانید که به سفارش مشتری، ورق 1.5 میلی‌متر با اسکلت‌بندی 30*20 به عنوان بادشکن در این کاربری استفاده می‌شود. همچنین دور درب‌ها دارای عایق PVC با لاستیک مخصوص / فلزی هستند. تمام یراق‌آلات آن از نوع فلزی پرسی هستند. شاسی و قطعات فلزی این کاربری تماما از قطعات و مقاطع فولادی ST-52 ساخته می‌شود. دور اتاق کاملا با ورق فولادی خم‌کاری شده به ضخامت 2 میلی‌متری و همچنین زیر اتاق به سفارش مشتری با فلز/ فایبرگلاس، پوشش دهی می‌شود. به عنوان آستر این کاربری با رنگ روغن خودرو رنگ می‌شود.

ابعاد کاربری سبک سقف دار کرکره از روی شاسی

طراحان باتجربه گروه کاربری سازی شایان ابعاد کاربری سبک سقف دار کرکره از روی شاسی را طوری در نظر گرفته‌اند که برای نصب روی خودرو نیسان مناسب باشد. شما به وسیله این کاربری به راحتی می‌توانید تمام مواد غذایی فاسد نشدنی و همچنین کالاها را در محوطه درون‌شهری جابجا کنید. اما ابعاد خارجی این کانتینر به این صورت است: طول 2.50 متر، عرض و ارتفاع 1.70 متر. ابعاد داخلی آن نیز به این صورت در نظر گرفته می‌شود: طول 2.38 متر، عرض 1.62 متر و ارتفاع 1.60 متر. وزن ناخالص آن 3800 کیلوگرم و وزن اتاق 550 کیلوگرم است. همچنین وزن شاسی این کانتینر 1540 کیلوگرم و وزن بدون بار آن 1710 کیلوگرم تخمین زده می‌شود. این کانتینر 6 مترمکعب حجم دارد.

تجهیزات سفارشی

گروه کاربری سازی شایان به منظور رضایت هرچه بیشتر مشتری اقدام به سفارشی سازی کاربری‌های خود کرده است. این موضوع به این معناست که شما به عنوان مصرف‌کننده می‌توانید تمام تجهیزات موردنیاز خود را روی کاربری‌تان داشته باشید. تنها کافی ست به تیم حرفه‌ای طراحی موارد موردنیاز خود را سفارش دهید. اما برخی از تجهیزات سفارشی که می‌توانید روی کاربری سبک سقف دار کرکره از روی شاسی خود نصب کنید عبارت‌اند از: جعبه پول، انواع روشنایی، سپر عقب، نردبان، درب اضافه، چراغ خطر عقب برچسب بدنه، درب عقب از نوع لولایی و کشویی و بسیاری از موارد سفارشی دیگر.

نام تجاری محصول
کد محصول SH-RMB-V20
نام فنی محصول کاربری سبک – سقف دار فلزی کرکره از روی شاسی
مشخصات فنی
 جنس  بدنه ورق فولادی روغنی ST-14  به ضخامت 1.5 میلی متر
جنس  کف ورق فولادی ساده ST-37  به ضخامت 3 میلی متر
جنس و نوع درب عقب ورق فولادی روغنی ST-14  به ضخامت 1.5 میلی متر
جنس بادشکن جلو طبق سفارش مشتری ( ورق 1.5 میلی متر با اسکلت بندی 20*30)
ساختار شاسی و قطعات فلزی قطعات و مقاطع فولادی ST-52
پوشش دور درب ها عایق PVC با لاستیک مخصوص / فلزی
نوع رنگ (آستر + اصلی) رنگ روغنی خودرو
یراق آلات فلزی پرسی
پوشش زیر اتاق طبق سفارش مشتری (فلزی / فایبر گلاس )
ابعاد خارجی طول/متر 2.50
عرض/متر 1.70
ارتفاع/متر 1.70
ابعاد داخلی طول/متر 2.38
عرض/متر 1.62
ارتفاع/متر 1.60
وزن ناخالص کیلوگرم 3800
وزن  اتاق کیلوگرم 550
وزن شاسی کیلوگرم 1540
وزن بدون بار ± کیلوگرم 1710
حجم مفید متر مکعب 6
مناسب برای خودروهای نیسان
کاربرد  صنایع حمل مواد غذایی فاسد نشدنی ، حمل بارهای درون شهری
تجهیزات سفارشی جعبه پول، انواع روشنایی ،سپر عقب ، ضربه گیر ، درب اضافه ، نردبان ، چراغ خطر عقب برچسب روی بدنه ، درب بغل از نوع لولایی و کشویی و …
دارای استاندارد تجهیزات ایمنی وسایل نقلیه باری 11889