سبک سقف دار کرکره از کف فابریک

سبک سقف دار کرکره از کف فابریک

کاربری سازی / سبک مسقف کرکره بدنه

معرفی کاربری سبک سقف دار کرکره از کف فابریک گروه کاربری سازی شایان

گروه کاربری سازی شایان به منظور حفظ کیفیت جابجایی کالاها اقدام به طراحی و تولید یک کاربری سبک کرد. نام فنی این محصول کاربری سبک سقف دار کرکره از کف فابریک است. خوب است بدانید که این کاربری در این گروه اتاق سازی به منظور نصب روی خودرو نیسان تولید می‌شود. این کاربری همچنین استاندارد تجهیزات ایمنی وسایل نقلیه باری 11889 را به خود اختصاص داد. کد این محصول SH-RMB-V01 در نظر گرفته شد. در ادامه شما را با مشخصات فنی این محصول آشنا خواهیم کرد.

مشخصات فنی کاربری سبک سقف دار کرکره از کف فابریک

گروه کاربری سازی شایان تمام تلاش خود را کرده است تا از بهترین مواد و تجهیزات موجود، در ساخت کاربری‌ها استفاده کند. این موضوع باعث بالا رفتن دوام آن‌ها و همچنین رضایت مشتری‌ها شده است. اما مشخصات فنی کاربری سبک سقف دار کرکره از کف فابریک به شرح زیر است:

بدنه این کاربری از ورق فولادی روغنی ST-14  به ضخامت 5/1 میلی‌متر خم‌کاری شده ساخته‌ شده است. طبق سفارش، کف آن نیز از ورق 2 میل گالوانیزه خم‌کاری شده ساخته می‌شود. ورق فولادی روغنی ST-14  به ضخامت 5/1 میلی‌متر برای درب عقب نیز در نظر گرفته می‌شود. خوب است بدانید که به سفارش مشتری، ورق 5/1 میلی‌متر با اسکلت‌بندی30 *20 به عنوان بادشکن در این کاربری استفاده می‌شود. دور درب‌ها دارای عایق PVC با لاستیک مخصوص / فلزی هستند. تمام یراق‌آلات آن فلزی پرسی هستند. به عنوان آستر رنگ برای کاربری سبک سقف دار از رنگ روغنی خودرو استفاده شده است. این کاربری به منظور استفاده روی خودروی نیسان تولید می‌شود.

ابعاد کاربری سبک سقف دار کرکره از کف فابریک

ابعاد کاربری سقف دار کرکره از کف فابریک در گروه اتاق سازی شایان طوری در نظر گرفته شده است که برای حمل بار و جابجایی‌های درون‌شهری بسیار مناسب است. ابعاد خارجی آن به این صورت است: طول 35/2 متر، عرض و ارتفاع آن 70/1 متر. اما ابعاد خارجی این کاربری به این شکل طراحی می‌شود: طول 35/2 متر، عرض65/1 و ارتفاع 05/2. وزن ناخالص آن 3800 کیلوگرم و وزن اتاق 450 کیلوگرم است. وزن شاسی این کاربری 1540 کیلوگرم و وزن بدون بار آن 1710 کیلوگرم تخمین زده می‌شود. این کانتینر 6 مترمکعب حجم دارد.

تجهیزات سفارشی

بهتر است بدانید که تیم طراحی گروه کاربری سازی شایان بسیار انعطاف‌پذیر بوده و شما می‌توانید بسیاری از تجهیزات موردنیاز خود را برای نصب روی کاربری خود سفارش دهید. برخی از تجهیزات سفارشی که مشتری می‌تواند برای نصب روی کاربری سبک سقف دار کرکره از کف فابریک خود نصب کند عبارت‌اند از: جعبه پول، انواع روشنایی، برچسب روی بدنه، درب بغل از نوع لولایی و بسیاری از تجهیزات موردنیاز دیگر.

نام تجاری محصول
کد محصول SH-RMB-V01
نام فنی محصول کاربری سبک – سقف دار فلزی کرکره ازکف فابریک
مشخصات فنی
 جنس  بدنه ورق فولادی روغنی ST-14  به ضخامت 1.5 میلی متر خم کاری شده
جنس  کف طبق سفارش / ورق 2 میل گالوانیزه خم کاری شده
جنس و نوع درب عقب ورق فولادی روغنی ST-14  به ضخامت 1.5 میلی متر
جنس بادشکن جلو طبق سفارش مشتری ( ورق 1.5 میلی متر با اسکلت بندی 20*30)
پوشش دور درب ها عایق PVC با لاستیک مخصوص / فلزی
نوع رنگ (آستر + اصلی) رنگ روغنی خودرو
یراق آلات فولادی پرسی
ابعاد خارجی طول/متر 2.35
عرض/متر 1.70
ارتفاع/متر 1.70
ابعاد داخلی طول/متر 2.27
عرض/متر 1.62
ارتفاع/متر 1.62
وزن ناخالص کیلوگرم 3800
وزن اتاق کیلوگرم 450
وزن شاسی کیلوگرم 1540
وزن بدون بار ± کیلوگرم 1710
حجم مفید متر مکعب 6
مناسب برای خودروهای نیسان
کاربرد  صنایع حمل بارهای خشک درون و برون شهری
تجهیزات سفارشی جعبه پول، انواع روشنایی ، برچسب روی بدنه ، درب بغل از نوع لولایی و  …
دارای استاندارد تجهیزات ایمنی وسایل نقلیه باری 11889