ویلای پیش ساخته ساندویچ پانل

ویلای پیش ساخته ساندویچ پانل

مشخصات فنی ویلای پیش ساخته ساندویچ پانل شایان

ویلای پیش ساخته ساندویچ پانل در واقع یک سازه مسکونی است که با استفاده از مصالح مرغوب و مستحکمی چون فوم پولی یورتان ساخته شده است. این ویلای پیش ساخته مقاومت و استحکام بسیار بالایی در برابر ضربه دارد و برای استفاده در مناطق بسیار سرد و بسیار گرم که از طریق دیواره‌ها و سقف‌ها اتلاف انرژی زیادی صورت می‌گیرد، بسیار کاربردی و عالی است.

ویلای پیش ساخته ساندویچ پانل شایان دارای دو نوع ویلای ساندویچ پانل در محل و ساندویچ پانل در کارخانه است. ویلای پیش ساخته ساندویچ پانل در محل با توجه به اندازه مکان، با ابعاد اختصاصی ساخته می‌شود و پس از آوردن مصالح، تمامی مراحل ساخت در محل موردنظر انجام می‌شود. اما مراحل ساخت ویلای پیش ساخته ساندویچ پانل به صورت کامل در کارخانه انجام می‌شود و سپس به صورت یک تکه یا دوقلو حمل شده و در مکان نهایی نصب می‌شود.

پوشش بدنه و سقف ویلای پیش ساخته ساندویچ پانل شایان ضخامتی به طول 4 سانتیمتر دارد و شاسی آن از تیرآهن نمره 16 دورکلاف ساخته شده که بسیار مستحکم و مقاوم است. اسکلت آن نیز از پروفیل و ناودانی‌های سنگین به ضخامت 2 میلی‌متر است و جنس کف این کانکس از پیش ساخته نیز نوعی تخته ضد آب به ضخامت 18 میلی‌متر می‌باشد. سیستم برق کشی آن نیز به شکل روکار با داکت، پریز و کلید، سیم کشی آنتن و تلفن و فیوز مینیاتوری است و که از لحاظ تامین برق و ایمنی هیچ مشکلی نخواهید داشت.

پنجره‌های مورد استفاده در ویلای پیش ساخته ساندویچ پانل شایان، پنجره‌های دو جداره UPVC است که از اتلاف انرژی و عبور صدا از پنجره جلوگیری می‌کند. نوع درب‌های بکار رفته در این کانکس کاربردی نیز درب‌های ضد سرقت دارای سه قفل و یراق ترک است که امنیت این ویلا را تضمین می‌کند. بنابراین اگر به دنبال یک ویلای مسکونی جادار و مطمئن برای باغ خود هستید، ویلای پیش ساخته ساندویچ پانل شایان با قابلیت‌های کاربردی و قیمتی مناسب، یکی از بهترین‌ گزینه‌های پیش روی شماست.