انواع کانتینر های لبه دار

در میان کانتینرهای گروه کاربری سازی شایان دو مدل کاربری لبه دار وجود دارد: کانتینر لبه‌دار متحرک و ثابت. به‌طورکلی حداکثر دیواره مقاوم اتاق بار آن‌ها از کف 80 سانتی‌متر است. ما در ادامه شما را با مشخصات فنی و کاربرد هریک از این کانتینرها به‌اختصار آشنا خواهیم کرد.

کاربری لبه دار ثابت

کانتینر لبه‌دار ثابت به‌طورکلی بیشتر برای حمل لوله‌های 6 متری، کلاف و دیگر بارها استفاده می‌شود. خوب است بدانید که این اتاق کامیون بیشتر بارهای کانتینر مسقف چادری مانند مبلمان و کالاهای گمرکی را می‌تواند با وزنی کمتر حمل کند.

کاربری لبه دار متحرک

کاربری لبه‌ دار ثابت در گروه اتاق ‌سازی شایان در دو مدل تولید می‌شود. این دو مدل عبارت‌اند از: کانتینر لبه‌دار متحرک 5 درب و 6 درب. این نوع اتاق کامیون بیشتر به‌منظور حمل بارهایی که با لیفتراک بارگیری می‌شوند، مورداستفاده قرار می‌گیرد. دیواره‌های کناری آن در حالت متحرک باز می‌شوند؛ به همین دلیل برای حمل بارهایی مانند مبل، اسباب و وسایل منزل بسیار مناسب هستند.

مشخصات فنی کاربری لبه دار گروه کاربری سازی شایان

تمام انواع کاربری لبه دار تولیدی کاربری سازی شایان مشخصات فنی مشابهی دارند. جنس بدنه و درب آن‌ها از ورق فولادی روغنی ST-14 به ضخامت 1.5 میلی‌متر ساخته می‌شود. همچنین جنس کف آن‌ها از ورق فولادی ساده ST-37 به ضخامت 3 میلی‌متر است. اگر بخواهید در مورد ساختار شاسی و قطعات فلزی آن‌ها بدانید، باید بگوییم که از قطعات و مقاطع فولادی ST-52 ساخته می‌شوند، که کیفیت بسیار بالایی دارند. پوشش دور درب‌ها را قوطی 40×30 تشکیل داده و یراق‌آلات آن‌ها کاملا فلزی هستند. برای رنگ آستر و رنگ اصلی آن‌ها از نوع رنگ‌روغنی خودرو استفاده می‌شود. در پایان باید بگوییم که آن‌ها مناسب برای خودروهای ایسوزو، فاو، آمیکو، فوسو و شیلر هستند.

کاربری لبه دار
کانتینر لبه دار

متحرک

مشخصات فنی
کانتینر لبه دار

ثابت

مشخصات فنی
بازگشت به صفحه قبل