کانکس اداری

کانکس اداری

مشخصات فنی کانکس اداری شایان

کانکس اداری شایان همانطور که از نام آن پیداست نوعی اتاقک کوچک است که برای دفتر کار یک تیم مانند گروهی از مهندسان و مدیران، طراحی شده است. کانکس اداری با توجه به نوع خدمات، تعداد پرسنل و موقعیت مکانی آن دارای انواع مختلفی است. کانکس‌های اداری عموما برای اهداف گوناگونی چون اتاق برگزاری جلسات، دفتر فروش، دفتر انجام امور اداری و غیره مورد استفاده قرار می‌گیرند و از این رو هر کانکس باید دارای ویژگی‌های خاصی باشد تا بتواند نیاز شما را با توجه به نوع استفاده‌تان از آن کانکس برآورده سازد.

هر کانکس دفتری با توجه به نوع کاربرد آن دارای برخی مشخصات و ویژگی‌هایی است که در تمام کانکس‌ها ثابت هستند. برای سفارش ابعاد کانکس‌های اداری محدودیتی وجود ندارد اما ابعاد استاندار آنها 12×2.4 است و حداقل ابعاد آن نیز باید 12×3.5 باشد تا بتواند به راحتی در جاده‌ها حمل شود. ارتفاع آن نیز در کمترین حالت 2.2 متر و در بیشترین حالت نیز 2.7 متر است.

کانکس دفتری شایان

کف کانکس‌های دفتری شایان بسیار محکم و مقاوم است و شاسی آن نیز از تیرآهن دور کلاف نمره 16 ساخته شده و در وسط شاسی آن نیز تیرآهن‌هایی به کلاف دور آن متصل می‌شوند که لرزه کف کانکس را بگیرند و مقاومت آن را در برابر ضربه افزایش دهند. کف کانکس اداری شایان از تخته ضدآب ساخته شده و جنس آن بنا بر سلیقه شما می‌تواند سرامیک یا پارکت باشد.

این کانکس کاربردی دارای فضاهای اضافی مانند سرویس بهداشتی، آبدارخانه، اتاق تایپ و تکثیر و غیره است که تمامی این قابلیت‌ها در کنار یکدیگر یک اتاق اداری شیک و مرتب را برای شما فراهم می‌کنند. کانکس‌های اداری شایان دارای دو نوع کانکس اداری لوکس و کانکس اداری ساده است که با توجه به نیاز خود می‌توانید یکی از آنها را انتخاب کنید. کانکس اداری لوکس همانطور که از نام آن پیداست، یک کانس اداری شیک است که مصالح مورد استفاده در بدنه داخلی و خارجی آن بسیار مرغوب بوده و ظاهری مجلل دارد.

سخن آخر در مورد کانکس اداری

کانکس اداری عموما برای دفتر مدیریت و برگزاری جلسات کاری مهم، بسیار کاربردی است. اما کانکس دفتری ساده بر خلاف کانکس لوکس، ظاهر چندان شیکی ندارد و برای دفاتر کار معمولی مورد استفاده قرار می‌گیرد و قیمت آن نیز بسیار مناسب‌تر از کانکس لوکس است.