کانکس خودپرداز

کانکس خودپرداز

مشخصات فنی کانکس خودپرداز شایان

کانکس خودپرداز یا کانکس عابربانک یکی از محصولات جدید و پر کاربرد شرکت شایان است که با طراحی اتاق‌های کوچک توانسته است شعبه‌های بانکی را برای شما فراهم آورد. امروزه در هر نقطه از شهر یک دستگاه عابر بانک وجود دارد که روزانه کارکرد بالایی داشته و توسط طیف وسیعی از افراد جامعه مورد استفاده قرار می‌گیرند. از این رو شرکت شایان برای سهولت استفاده از دستگاه‌های خودپرداز و افزایش امنیت این دستگاه‌ها اقدام به ساخت کانکس خودپرداز کرده است.

این کانکس‌ها مانند اتاق‌های کوچکی هستند که با توجه به مساحت آن، چندین دستگاه خودپرداز در آنها تعبیه می‌شود و قادر به انجام اکثر امور بانکی هستند. از مهم‌ترین مزیت کانکس خودپرداز شایان می‌توانیم به امنیت آن اشاره کنیم زیرا بسیاری از افراد از دستگاه‌های خودپرداز، پول برداشت می‌کنند و اگر دستگاه عابر بانک در یک محفظه ایمن نباشند، امکان دزدی و سرقت پول‌ افزایش پیدا می‌کند. بنابراین کانکس شایان امنیت مردم را در برابر سارقان پول تضمین می‌کند و افراد با خیالی آسوده می‌توانند در این کانکس‌ها امور بانکی خود را انجام دهند.

از این گذشته، کانکس خودپرداز دارای قابلیت نصب دوربین مداربسته است که این امکان، امنیت کیوسک را افزایش می‌دهد. مشخصات دیگر کیوسک خودپرداز شایان شامل سیستم درب بازکن هوشمند، سیستم‌های گرمایشی و سرمایشی، دستگاه ذخیره برق برای استفاده در مواقع ضروری و جایگاهی مناسب برای حضور یک اپراتور یا نگهبان است. بنابراین اگر برای بانک خود به دنبال شعب هوشمند و ایمن هستید، کانکس خودپرداز شایان بهترین گزینه برای شما است.