کانکس سرویس بهداشتی

کانکس سرویس بهداشتی

مشخصات فنی کانکس سرویس بهداشتی شایان

کانکس سرویس بهداشتی از جمله محصولات کاربردی شرکت شایان است که عموما در پروژه‌های ساختمانی و یا گذرگاه‌های بین راهی مورد استفاده قرار می‌گیرد. کانکس سرویس بهداشتی شایان دارای انواع مختلفی است که با توجه به نیاز شما طراحی شده است. یعنی یک کانکس ممکن است تنها دارای یک چشمه توالت باشد و یا ممکن است علاوه بر توالت دارای دوش حمام نیز باشد و به صورت مشترک در یک کانکس استفاده شوند. اما متریال مورد استفاده در انواع مختلف کانکس سرویس بهداشتی یکسان بوده و از مواد اولیه بسیار مرغوب و باکیفیت استفاده شده‌اند.

اسکلت و شاسی این سازه از نوع آهنی است که بسیار مستحکم بوده و مقاومت بالایی دارد. جنس پوشش دیوار داخلی این کانکس از نوع PVC قابل شستشو است و جنس بدنه خارجی آن نیز مطابق با سلیقه و سفارش شما ساخته می‌شود. جنس کف کانکس سرویس بهداشتی شایان از سرامیک مرغوب است که با ملات بروی سازه فایبر گلاسی آب بند نصب شده است.

انواع مختلف این کانکس کاربردی مجهز به لوله کشی، برق کشی، شیرآلات اهرمی باکیفیت، روشویی، سیستم تهویه هوا، آینه و جای مایع دستشویی است که تمامی امکانات یک سرویس بهداشتی کامل را برای شما فراهم می‌آورد. نوع توالت مورد استفاده در آن مطابق با سلیقه شما می‌تواند به صورت ایرانی یا فرنگی باشد.

انواع مختلف کانکس سرویس بهداشتی شایان عبارتند از:

کانکس سرویس بهداشتی تک چشمه: یک اتاقک کوچک است و دارای یک چشمه توالت و گاها حمام است که برای استفاده در پروژه‌های ساختمانی بسیار مناسب می‌باشد.

کانکس سرویس بهداشتی تک چشمه برای باغ: امکانات آن مشابه با کانکس سرویس بهداشتی تک چشمه معمولی است و تنها شکل ظاهری آن مانند کلبه بوده و برای استفاده در باغ‌ها گزینه بسیار مناسبی است.

کانکس سرویس بهداشتی ساندویچ پانل: جنس دیواره‌ها و سقف آن از ساندویچ پانل بوده که دوام و استحکام بالایی دارد. این نوع کانکس می‌تواند با راهرو و بدون راهرو ساخته شود و قابلیت نصب توالت فرنگی را نیز دارد و کاربری آن معمولا صنعتی است.

کانکس سرویس بهداشتی چند چشمه: این کانکس مانند کانکس تک چشمه است اما با این تفاوت که می‌تواند از 2 تا 12 چشمه را پوشش داده و در یک مکان استقرار دهد. این نوع کانکس از لحاظ اقتصادی بسیار به صرفه است و برای پروژه‌های ساختمانی که تعداد کارگران زیاد است، گزینه بسیار مناسبی محسوب می‌شود. کانکس چند چشمه نیز می‌تواند در دو نوع با راهرو و بدون راهرو طراحی شود.

کانکس بهداشتی راهرودار: این کانکس نسبت به کانکس‌های دیگر ظاهر شیک‌تری دارد و از دو بخش اصلی تشکیل می‌شود. کانس مذکور دارای یک بخش راهروی ورودی است که در آن امکانات جانبی سرویس بهداشتی مانند روشویی، آینه و مایع دستشویی قرار دارد و در مقابل آن نیز چندین چشمه توالت تعبیه شده است. تعداد چشمه‌های این کانکس با توجه به سلیقه شما انتخاب می‌شوند و می‌تواند از 1 تا 12 چشمه را پوشش دهد. کانکس سرویس بهداشتی راهرودار همچنین می‌تواند توسط یک پارتیشن به دو بخش زنانه و مردانه نیز تفکیک شود و دوش حمام نیز در آن نصب شود. این نوع کانکس راهرودار یک سرویس بهداشتی کامل بوده که برای پروژه‌های ساختمانی طولانی مدت، گزینه پیشنهادی بسیار خوبی محسوب می‌شود.