کانکس مدیریتی

کانکس مدیریتی

مشخصات فنی کانکس مدیریتی شایان

کانکس مدیریتی شایان همانطور که از نام آن پیداست به عنوان یک اتاقک کوچک و جمع و جور برای دفتر کار مدیر عامل و یا مدیر یک پروژه ساختمانی مورد استفاده قرار می‌گیرد. کانکس‌های مدیریتی شایان دارای انواع مختلفی چون شیشه‌ای، کلبه‌ای، لوکس و بعضا کارگاهی هستند که با توجه به نیاز و استفاده شما ساخته خواهند شد.

کانکس مدیریتی دارای امکاناتی چون اتاق مدیریت، اتاق انتظار، آبدارخانه، سرویس بهداشتی و قسمتی برای استقرار منشی است. این کانکس‌ها به دلیل آنکه برای مدیران طراحی شده‌اند، نسبت به سایر کانکس‌ها دارای بخش‌های اضافه‌تری در یک کانکس هستند و ظاهر آنها نیز شیک‌تر و مجلل‌تر است. این پارتیشن بندی خاص، کانکس مدیریتی شایان را از سایر کانکس‌های این شرکت متمایز می‌سازد.

شاسی کانکس مدیریتی شایان از تیرآهن نمره 18 دورکلاف ساخته شده و برای شبکه دیواربندی آن نیز از پروفیل ۹۰×۹۰ و ۸۰×۴۰ جهت گوشه و کلاف دور پایین و بالا ۴۰×۴۰ جهت شبکه فرعی استفاده شده است. نمای بیرونی این کانکس از جنس ورق گالوانیزه با رنگ الکترواستاتیک و نمای داخلی آن نیز از جنس تایل PVC یا MDF است که ظاهر شیک و جذابی دارد. سقف این کانکس مدیریتی از جنس ورق گالوانیزه الکترواستاتیک طرح سفال بوده و جنس کف آن نیز از تخته ۱۸ میل با کفپوش PVC می‌باشد.

پنجره این سازه از جنس آلومینیوم سنگین با شیشه 4 میلی‌متر ساده یا شیشه رفلکس است که با توجه به انتخاب شما نصب می‌شود. درب ورودی کانکس مدیریتی شایان از آلومینیوم سنگین درجه یک بوده که برای جلوگیری از ورود حشرات با بهترین یراق آلات و حفاظ‌ طراحی شده است. کلیه اتصالات این کانکس توسط پرچ انجام می‌شود و تعداد پریزهای برق و تلفن نیز مطابق سلیقه شما در کانکس نصب خواهند شد. به طور کلی کانکس مدیریتی شایان تمام انتظارات شما از یک کانکس مجهز و شیک را برآورده می‌سازد و بهترین انتخاب برای مدیر عاملان و ناظران یک پروژه به عنوان دفتر کار موقتی است که قابلیت جابجایی دارد و سیار می‌باشد.