کانکس مسکونی

کانکس مسکونی

مشخصات فنی کانکس مسکونی شایان

 کانکس مسکونی شایان یکی از محصولات پرفروش این شرکت است که با هدف ساخت سکونت‌گاهی کوچک برای سرایداری و یا یک اتاقک کوچک برای باغ‌های شخصی طراحی شده است. کانکس‌های مسکونی در ابعاد و اندازه‌های مختلف ساخته شده‌اند و اصولا به عنوان خانه‌های مسکونی و یا سکونت گاه ییلاقی در شهرها و باغ‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرند. مهم‌ترین مزیت کانکس مسکونی شایان قابیلت جابجایی و سیار بودن آن است که به راحتی می‌توانید آن را به مکان‌های مختلف ببرید و درگیر زحمت‌ها و دردسرهای ساخت و ساز نشوید. نقشه کانکس مسکونی دقیقا مانند یک خانه کامل است و تمامی امکانات یک منزل کوچک و قابل سکونت را برای شما فراهم می‌کند.

کانکس مسکونی شایان دارای بخش‌بندی عمومی و خصوصی بوده و به صورت کاملا حرفه‌ای و تخصصی طراحی شده است تا احساس راحتی منزل شخصی را برای شما به ارمغان آورد. فضاهای طراحی شده در کانکس مسکونی شامل فضاهایی چون ورودی، پذیرایی، اتاق خواب، کمد دیواری، آشپزخانه، سرویس بهداشتی و حمام، انباری و سیستم برق کشی می‌باشد که همگی به صورت دقیق و مهندسی در کانکس تعبیه شده‌اند. برای ساخت کانکس مسکونی شایان ار مصالح و متریال مختلفی استفاده شده است که هریک از آنها با توجه به میزان بودجه و شرایط اقلیمی شهر شما قابل اجرا می‌باشد. اما در اسکلت تمامی کانکس‌ها از پروفیل‌های آهنی و شاسی از تیر آهن نمره 16 یا 18 استفاده شده و دیوارهای داخلی آن نیز از جنس PVC قابل شستشو و با طرح چوب و یا کاغذ دیواری می‌باشد.

همچنین تمامی اتصالات آنها نیز به صورت جوش ممتد است که ایمنی و استحکام بالای این سازه را تضمین می‌کند. بنابراین اگر برای باغ شخصی خود به دنبال یک کانکس با امکانات و با کیفیت هستید، کانکس مسکونی شایان بهترین گزینه پیش روی شماست که تمامی امکانات رفاهی یک منزل شخصی را برایتان فراهم می‌کند و بسیار شیک و باکیفیت است. از این کانکس همچنین می‌توان به عنوان سکونت‌گاه سرایداری مجتمع‌های مسکونی نیز استفاده کنید.