کانکس نگهبانی

کانکس نگهبانی

مشخصات فنی کانکس نگهبانی شایان

کانکس نگهبانی شایان یکی دیگر از محصولات کاربردی این شرکت است که برای قرار گرفتن در قسمت ورودی و خروجی شرکت‌ها، مجتمع‌های مسکونی، پارکینگ‌ها و ساختمان‌های اداری و تجاری در حال ساخت، طراحی شده است. کانکس نگهبانی در بهترین و استانداردترین حالت باید دارای ابعاد 2*2 متر مربع باشد تا به راحتی در محل موردنظر نصب شود و رفت آمد نگهبان به سهولت انجام شود و دارای فضای کافی برای استراحت و نشستن نیز باشد.

اما برخی کیوسک‌ها ممکن است از این حالت بزرگ‌تر باشند. کیوسک‌های نگهبانی شایان دارای انواع مختلفی هستند که هریک از آنها قابلیت‌های خاص خود را دارند. ویژگی ثابت میان تمام این کانکس‌ها، استحکام و مقاومت آنها است که از پروفیل‌های آهنی مرغوب و ورق‌های فولادی ساخته شده‌اند. این کانکس‌ها دارای پنجره، سیم‌کشی برق و تلفن و سیستم سرمایشی و گرمایشی هستند. انواع مختلف کانکس‌های نگهبانی شایان شامل موارد زیر هستند:

کانکس نگهبانی کارگاهی سبک، کانکس نگهبانی سنگین، کانکس نگهبانی ساندویچ پانل، کانکس نگهبانی کامپوزیتی، کانکس نگهبانی لوکس، کانکس نگهبان سوپر لوکس، کانکس نگهبانی فانتزی، کانکس نگهبانی منحنی، کانکس نگهبانی چوبی، سایدینگ، دکه نگهبانی معمولی و دکه نگهبانی لوکس.