کانکس پست پیشتاز

کانکس پست پیشتاز

کانکس پست پیشتاز به‌عنوان یک شعبه کوچک و جمع و جور از اداره پست طراحی شده است که شکل ظاهری آن شبیه به پاکت نامه و البته نیمی از فضای خالی آن را شیشه سکوریت تشکیل می‌دهد تا نور طبیعی به داخل کانکس بتابد. بر روی این شیشه‌های سکوریت نیز طرح‌های شش ضلعی وجود دارد که نماد ساختمان مرکزی پست ایران می‌باشد.

رنگ کانکس پست پیشتاز شایان به رنگ زرد بوده که برگرفته از رنگ سازمانی اداره پست ایران است. شکل ظاهری این کانکس موجب می‌شود تا مردم با نگاهی گذرا بتوانند کاربری آن را درک کرده و کارهای پستی خود را به دفتر پستی سیار شما محول کنند. کانکس پست پیشتاز شایان برای استفاده در محله‌های کوچک‌تر که امکان راه‌اندازی دفاتر پستی بزرگ وجود ندارد و یا تعداد مراجعین آن کم است، بسیار مناسب بوده و هزینه‌های گزاف ساخت یک دفتر پستی بزرگ را نیز به دنبال نخواهد داشت. با استفاده از کانکس پست پیشتاز شایان می‌توانید یک شعبه محلی کوچک از اداره پست را داشته باشید و کلیه امور پستی منطقه موردنظر خود را پوشش دهید.

بنابراین با یک کانکس سیار و شیک می‌توانید اداره پست کوچک خود را داشته باشید و امور پستی یک محله را انجام دهید. کانکس پست پیشتاز شایان با طراحی جذاب و استفاده از متریال باکیفیت، بهترین گزینه پیش روی شما برای راه‌اندازی یک دفتر پستی است.