کانکس کارگاهی

کانکس کارگاهی

مشخصات فنی کانکس کارگاهی شایان

کانکس کارگاهی یکی از ساده‌ترین و مقرون به صرفه‌ترین کانکس‌های شرکت شایان محسوب می‌شود که دارای انواع مختلفی است. کانکس‌ کارگاهی عموما دارای سه نوع کانکس کارگاهی سنگین، سبک و ساندویچ پانل است که هر سه نوع آن دارای بدنه‌های بادوام و مستحکم بوده و برای نصب و استفاده در پروژه‌های ساختمانی و عمرانی بسیار مناسب هستند.

کانکس کارگاهی معمولا برای اسکان و استراحت کارگران در پروژه‌های ساختمانی که خارج از شهر هستند، مورد استفاده قرار می‌گیرد و در کنار آن نیز می‌تواند به عنوان دفتر مهندسی و یا اتاق ناظر پروژه بکار گرفته شود. یکی از مزایای مهم کانکس کارگاهی این است که این نوع کانکس، سیار است و پس از پایان یک پروژه می‌تواند جابجا شود و در پروژه‌ای دیگر و در موقعیت مکانی دیگر مورد استفاده قرار گیرد. به همین جهت اکثر مهندسان و صاحبان پروژه‌های ساختمانی از کانکس کارگاهی برای رفاه خود و کارگران استفاده می‌کنند.

کانکس‌های کارگاهی با توجه به نوع‌ آنها، دارای ابعاد و اندازه‌های مختلفی هستند اما بدنه و اسکلت کلی آنها از پروفیل‌های سنگین و با ضخامت‌های بالا ساخته شده تا در برابر ضربه مقاومت داشته باشند. شاسی آنها نیز از تیرآهن ساخته شده و جنس قسمت کف آن نیز تخته‌های ضدآب مرغوب و باکیفیت است که همراه کفپوش PVC طرح پارکت نصب می‌شوند.

پوشش خارجی بدنه و سقف کانکس کارگاهی از ورق فولادی گالوانیزه تهیه شده و جنس دیوارهای داخلی آن نیز از نوع PVC روکش‌دار قابل شستشو است. این کانکس دارای دو عدد پنجره دو جداره UPC و یک درب تک جداره از جنس آلومینیوم سنگین است. کانکس کارگاهی شایان همچنین دارای سیستم سیم کشی برای تلفن و برق است و سیستم روشنایی داخلی کانکس را نیز تامین می‌کند. بنابراین اگر به دنبال یک کانکس ساده اما با امکانات هستید، انواع مختلف کانکس کارگاهی شرکت شایان که با استفاده از مواد اولیه باکیفیت ساخته شده‌اند، گزینه پیشنهادی خوبی برای شما خواهد بود.