کانکس کافی شاپ

کانکس کافی شاپ

مشخصات کانکس کافی شاپ شایان

کانکس کافی شاپ یکی از محصولات خاص و کاربردی شرکت شایان است که در اندازه‌های مختلف طراحی شده است. این کانکس همانطور که از نام آن پیداست برای راه‌اندازی کافی شاپ مورد استفاده قرار می‌گیرد و اغلب برای استفاده به عنوان کافه بیرون‌بر خریداری می‌شود و فضای نشستن مشتریان را در بیرون از کانکس طراحی می‌کنند.

اما کانکس کافی شاپ شایان در ابعاد بزرگ‌تر نیز طراحی شده‌ است تا در داخل آن نیز فضایی برای قرار دادن میز و صندلی وجود داشته باشد. به طور کلی طراحی ظاهری کانکس‌های کافی شاپ با سایر کانکس‌ها کمی متفاوت است زیرا ظاهر کافی شاپ برای مشتریان اهمیت دارد باید از لحاظ ظاهری شیک و مرتب باشد. شاسی اصلی کانکس کافی شاپ شایان از تیرآهن سنگین نمره 16 دورکلاف ساخته شده که با جوش ممتد به یکدیگر متصل شده‌اند. اسکلت اصلی آن نیز از پروفیل‌های سنگین در ابعاد 40×40، 60×60 یا 80×80 تشکیل شده که به وسیله جوش به شاسی متصل شده است. ساختار کلی آن بسیار مقاوم و مستحکم است و با خیال راحت می‌توانید از آن استفاده کنید.

از آنجایی که در مناطق شمالی کشور میزان بارندگی زیاد است، شرکت شایان تمامی اسکلت‌ها و شاسی کانکس کافی شاپ خود را با آستر اپوکسی و ضد زنگ پوشش داده است و با رنگ آکالیدی هوای خشک نیز رنگ آمیزی کرده است.

این ترکیب، مقاومت سازه را در برابر برف و باران افزایش می‌دهد و کانکس در شرایط آب و هوایی مختلف از زنگ زدگی و فرسایش در امان است و دچار آسیب و خسارت نمی‌شود. جنس کف کانکس کافی شاپ شایان قابل سفارش در دو نوع پارکت و سرامیک است که با توجه به سلیقه شما تعبیه می‌شوند. دیوارهای داخلی آن نیز به منظور هارمونی بیشتر با نمای خارجی و شستشوی سریع و راحت از جنس پوشش‌های PVC طرح چوب ساخته شده است که ظاهر چوبی و شیکی دارد و نظافت آن نیز بسیار راحت است.

ابعاد کانکس کافی شاپ شایان معمولا بزرگ است زیرا باید دارای فضای کافی برای قرار گرفتن دستگاه‌های مورد نیاز کافی شاپ مانند یخچال، قهوه جوش، پیشخوان و غیره باشد. به همین دلیل این کانکس‌ برای نصب دائمی در مراکز تفریحی، پارک‌ها و دانشگاه‌ها طراحی شده‌اند. اما کانکس‌های جمع و جورتر شایان که دارای ابعاد کوچتری هستند، به صورت سیار طراحی شده‌اند و با خودروهای باری قابل حمل می‌باشند.

بنابراین با توجه به موقعیت مکانی و نیاز خود می‌توانید یکی از انواع کانس کافی شاپ سیار یا دائم شایان را انتخاب کنید. این نوع کانکس برای راه‌اندازی و شروع کار کافی شاپ بسیار مناسب و کاربردی است و می‌تواند توجه مشتریان زیادی را به کافی شاپ کوچک شما جلب کند.