کانکس ATM و خودپرداز

کانکس ATM و خودپرداز

مشخصات فنی کانکس ATM شایان

کانکس ATM یا کانکس خودپرداز یکی از محصولات پرکاربرد و مهم شرکت شایان است که جهت افزایش امنیت و ایمنی دستگاه‌های خودپرداز بانک‌ها طراحی شده است. دستگاه‌های عابربانک روزانه توسط طیف وسیعی از مردم برای انجام امور بانکی مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرند. این دستگاه‌ها اکثر امور بانکی افراد را انجام می‌دهند و دیگر لازم نیست برای هرکاری به شعب مختلف بانک‌ها مراجعه کرده و زمان زیادی را صرف کنید. به همین دلیل بانک‌های مختلف، دستگاه‌های عابربانک یا دستگاه خودپرداز مخصوص خود را در اقصی نقاط شهر نصب کرده‌اند. اما این دستگاه‌ها به دلیل آنکه با پول سر و کار دارند، باید امنیت و ایمنی بالایی داشته باشند تا از خطر سرقت در امان بمانند.

به همین دلیل شرکت شایان اقدام به طراحی و ساخت کانکس ATM جهت قرار گرفتن دستگاه‌های عابر بانک در آنها کرده است. کانکس ATM شایان امنیت و ایمنی دستگاه‌های خودپرداز را  تضمین می‌کند و به صورت سیار در مناطق مختلف نصب می‌شود. این کانس به صورت منفرد طراحی شده است یعنی در هر کانکس یک دستگاه عابربانک قرار می‌گیرد و در مکان‌های مختلف و مناسب مانند مراکز خرید و یا توقفگاه‌های بین راهی، پارک‌ها و یا مسیرهای پرتردد عابران پیاده نصب می‌شوند.

انجام شارژ پول و یا تعمیرات نیز از پشت دستگاه امکان پذیر است که امنیت بالایی دارد و احتمال سرقت از این دستگاه‌ها صفر است. بنابراین اگر برای دستگاه‌های عابر بانک خود به دنبال محفظه‌ای ایمن و در عین حال شیک هستید، کانکس ATM شایان گزینه مناسبی برای شماست که به راحتی قابل نصب و جابجایی است و امنیت دستگاه شما را تضمین می‌کند.