گذرگاه سلامتی

گذرگاه سلامتی

معرفی کلی گذرگاه سلامتی شایان

گروه کاربری سازی شایان اقدام به طراحی یک محصول نوآورانه و جذاب کرده است تا با استفاده از آن به راحتی بتوانید اتومبیل، دست‌ها و لباس‌های خود را ضدعفونی کنید. این محصول جذاب «گذرگاه سلامتی» نام دارد و به طور کاملا اتوماتیک و حرفه‌ای عمل می‌کند. گذرگاه سلامتی شایان به صورت یک تونل با اندازه استاندارد طراحی شده است و دارای دو نوع مختلف است. 1) تونل ضدعفونی کننده عمومی و 2) تونل ضدعفونی کننده انواع خودروها.

تونل ضدعفونی کننده عمومی

این تونل یا گذرگاه سلامتی در زوایای مختلف (بالا، پایین و طرفین) دارای دریچه‌ها و نازل‌هایی است که در زمان عبور یک شخص به صورت کاملا اتوماتیک اقدام به پاشش مواد ضدعفونی (به صورت مه پاش) می‌کند. در تونل ضدعفونی عمومی در زمانی که یک شخص وارد آن می‌شود، سنسورهای این دستگاه فعال شده و از زوایای مختلف اقدام به پاشش مواد ضدعفونی می‌کنند. این گذرگاه سلامتی حتی در هنگام عبور شخص نیز کار خود را به بهترین نحو انجام می‌دهد و تمام سطح لباس و کفش‌ها را ضدعفونی می‌کند. علاوه بر این، تونل ضدعفونی کننده عمومی شایان مجهز به یک مخزن اتوماتیک برای ضدعفونی کردن دست‌ها نیز هست. تنها کافی است دستان خود را بدون لمس هیچگونه دکمه یا پدالی در مقابل این مخزن قرار داده و آنها را ضدعفونی کنید. این مخزن دارای سنسور است و به محض قرار گرفتن دست‌ها در مقابل آن شروع به‌ پاشش محلول ضدعفونی می‌کند. بدین ترتیب با عبور از گذرگاه سلامتی و در عرض چندین ثانیه تمام لباس‌ها، کفش‌ها و دست‌هایتان ضدعفونی شده و با خیال راحت می‌توانید وارد منزل و یا محل کار خود شوید.

 

تونل ضدعفونی کننده خودروها

کاربری سازی شایان علاوه بر ضدعفونی عمومی برای ضدعفونی خودروها نیز اقدام به طراحی و ساخت گذرگاه سلامتی کرده است. ضدعفونی کردن خودرو به صورت دستی از ضدعفونی عمومی دشوارتر و وقت‌گیرتر است و به همین دلیل استفاده از تونل یا گذرگاه سلامتی شایان در این روزها بسیار کاربردی و کمک کننده است. تونل ضدعفونی خودرو نیز مکانیزمی شبیه به تونل ضدعفونی عمومی دارد و در هنگام ورود خودرو به صورت کاملا اتوماتیک اقدام به پاشش مواد ضدعفونی می‌کند. این دستگاه در هنگام عبور خودرو (خودرو در حال حرکت) نیز به سرعت از زوایای مختلف شروع به پاشش مواد ضدعفونی می‌کند. البته این کار در زمان عبور خودرو به صورت ماه پاش و و در زمان توقف و یا حرکت معمولی به صورت پاشش کامل انجام می‌شود. بدین ترتیب اتومبیل شما در عرض چندین ثانیه و بدون هیچگونه زحمت و دردسری، توسط یک دستگاه کاملا اتوماتیک ضدعفونی و تمیز می‌شود.

 

ویژگی‌ها و مشخصات فنی گذرگاه سلامتی شایان

سوالی که ممکن است برایتان پیش بیاید این است که منبع تامین مواد ضدعفونی کننده این گذرگاه سلامتی چیست و در کجا قرار دارد؟ تونل سلامتی شایان دارای یک مخزن بزرگ با گنجایش100 لیتری مواد ضدعفونی است که در قسمت بیرونی آن تعبیه شده و به راحتی قابل شارژ مجدد است و پس از اتمام محلول ضدعفونی می‌توانید آن را پر کنید. با عبور از تونل عمومی و یا خودرویی این گذرگاه سلامتی تمام سطوح خارجی به صورت کامل ضدعفونی خواهند شد. استفاده از این تونل برای اداره‌ها و شرکت‌هایی که کارمندان زیادی دارند بسیار کاربردی است و با خرید آن می‌توانید سلامت خود و کارمندانتان را تضمین کرده و در محیطی کاملا ایمن کار کنید و به سلامت فردی خود و همچنین سلامت عمومی جامعه کمک کنید. مشخصات فنی گذرگاه سلامتی شایان به شرح زیر است:

 • عملکرد حرفه‌ای و کاملا اتوماتیک
 • ضدعفونی کننده کامل در هنگام عبور از تونل
 • دارا بودن نازل‌های مه پاشی در زوایای مختلف
 • مصرف بهینه مواد ضدعفونی کننده با توجه به سنسورهای حسی
 • ابعاد و حجم کم و قابل استفاده در مکان‌های مختلف و راهروها
 • مورد استفاده در فضاهای باز و قابلیت تحمل بارندگی
 • اجرا و راه‌اندازی سریع
 • دارا بودن مخزن صد لیتری مواد ضدعفونی کننده
 • مه پاشی با سرعت بالا
 • خاصیت ضدعفونی کنندگی در حالت عبور عادی عابر و خودرو از تونل
 • سیستم اتوماتیک ضدعفونی کننده دست
 • رعایت استانداردهای ایمنی جهت حفظ سلامتی افراد
 • قیمت مناسب و مقرون به صرفه

این ویژگی‌های کاربردی در گذرگاه سلامتی شایان توسط کادر حرفه‌ای این شرکت به صورت اصولی و دقیق اعمال شده‌اند. این گذرگاه سلامتی به غیر از اداره‌ها و محیط‌های سربسته همچنین در محیط‌های سرباز نیز قابل استفاده است و در مقابل سرما، گرما و بارندگی نیز مقاومت کافی دارد و دچار مشکل نمی‌شود. این دستگاه تمام اتوماتیک با رعایت تمام اصول ایمنی‌ طراحی شده است و با توجه به قابلیت‌های منحصر به فرد، قیمتی مناسب دارد. از این گذشته، میزان پاشش مواد ضدعفونی کننده این گذرگاه سلامتی به اندازه کافی است و مصرف مواد ضدعفونی کننده آن نیز بسیار بهینه و مناسب است. بنابراین اگر برای ضدعفونی کردن محیط کار و یا منزل شخصی خود وقت و مواد ضدعفونی زیادی مصرف می‌کنید، بهتر است گذرگاه سلامتی شایان را امتحان کنید و با خیال راحت، ضدعفونی سطوح خود را به این دستگاه تمام اتوماتیک و کاربردی بسپارید.