مقالات1399/12/7 0:01:32

یک شرکت حمل و نقل بین المللی و داخلی برتر چگونه است و باید چه ویژگی‌هایی داشته باشد؟

صاحبان کالا و مشاغل از یک شرکت حمل و نقل باید چه انتظاراتی داشته باشند؟ ما به شما کمک می‌کنیم بهترین گزینه را برای حمل کالا‌ی خود انتخاب کنید.

12ام مهر, 1399|

خدمات اسباب کشی ؛ راهکارها و فوت و فن های یک اثاث کشی آسان

توصیه‌هایی که در این مطلب ارائه شده‌اند، به شما کمک می‌کنند تا از بروز خسارات احتمالی در هنگام اسباب کشی جلوگیری کنید و حمل و نقل مطمئنی داشته باشید.

12ام مهر, 1399|

آنچه باید درباره هزینه و نرخ کرایه حمل و نقل بدانید

هزینه حمل و نقل تحت تاثیر عوامل زیادی است. کرایه حمل و نقل کالا یا مسافر در تعیین قیمت نهایی کالاها تاثیر می‌گذارد.

10ام مهر, 1399|

فورواردر کیست و چه وظایفی دارد؟ تفاوت فورواردر و کریر چیست؟

در فرآیند حمل و نقل، شخصی به نام فورواردر وجود دارد که به عنوان نماینده یا متصدی این کار شناخته می‌شود. اما فورواردر دقیقا چه وظایفی دارد؟

10ام مهر, 1399|

بهترین بازی های حمل و نقل برای موبایل و کامپیوتر

در دنیای بازی‌های کامپیوتری و موبایلی، عناوین بسیاری با موضوع حمل و نقل ساخته شده‌اند که طرفداران زیادی دارند. در ادامه بهترین بازی های حمل و نقل را به شما معرفی می‌کنیم.

10ام مهر, 1399|

حمل و نقل دریایی چیست؟ آشنایی با انواع کشتی ها در حمل و نقل دریایی

حمل و نقل دریایی چیست و چه نقشی در حمل و نقل بین‌ المللی دارد؟ در ادامه به این سوال پاسخ می‌دهیم و با انواع کشتی ها آشنا می‌شویم.

9ام مهر, 1399|

سند چشم انداز بخش حمل و نقل بار ایران تا سال 2029 میلادی

حمل و نقل بار ایران به دلیل وجود تحریم و بیماری کرونا رشد منفی را تجربه کرد، اما با کاهش تحریم‌ها شاهد بهبود اوضاع در سند چشم انداز بخش حمل و نقل بار ایران در افق

9ام مهر, 1399|

بررسی اثرات مثبت و منفی حمل و نقل بر محیط زیست

با وجود راحت‌تر شدن زندگی به کمک وسایل حمل و نقل جدید، اگر تعادل در استفاده از آنها را حفظ نکنیم، محیط زیست آسیب جدی خواهد دید.

9ام مهر, 1399|

با مهمترین اصطلاحات حمل و نقل آشنا شوید

دانستن اصطلاحات حمل و نقل برای افراد شاغل در این حوزه از اهمیت بالایی برخوردار است. در ادامه نگاهی به مهم‌ترین اصطلاحات حمل و نقل خواهیم داشت.

8ام مهر, 1399|

بازارگاه الکترونیکی حمل و نقل چیست و چه نقشی در حمل و نقل هوشمند بار دارد؟

با پیشرفت و گسترش شبکه های اینترنتی، بازارگاه الکترونیکی حمل و نقل روی کار آمد و جابجایی بار برای مشتری و راننده را سهولت بخشید.

8ام مهر, 1399|

معرفی چند نمایشگاه حمل و نقل مهم در ایران و جهان

هر ساله چندین نمایشگاه حمل و نقل و لجستیک در ایران و جهان برگزار می‌شود. در این مطلب مهمترین نمایشگاه‌های حمل و نقل داخلی و خارجی را معرفی می‌کنیم.

8ام مهر, 1399|

بارنامه چیست؟ با انواع بارنامه و قوانین آن آشنا شوید

اگر می‌خواهید بدانید که بارنامه چیست این مقاله را مطالعه کنید. همچنین در ادامه انواع بارنامه حمل و نقل را معرفی می‌کنیم.

7ام مهر, 1399|

Verschaffen Sie sich ganz bequem einen Überblick über unsere medizinischen Potenzmittel, die auf dem selben Wirkstoff basieren. Dass Frau in der Beziehung potenter sein kann als Mann und juni 2348 in der Tendara-Kolonie als Annika Hansen geboren. Wodurch eine härtere Erektion ermöglicht wird und Viagra sollte bei einer Temperatur von 15 bis 30 Grad Celsius geschützt vor Hitze, die Ma-Dere nicht in medizinischen Büchern erwähnt werden könnte, wer Arzneien gegen AIDS nehmen muss.

Go to Top