یخچال دار

یخچال دار

اتاق کامیون / یخچال دار (زیر صفری)

معرفی کاربری یخچال دار سبک گروه کاربری سازی شایان

کاربری یخچال دار ازجمله کاربری‌های مهم و پرمصرف به شمار می‌رود. گروه کاربری سازی شایان مفتخر است تا دو مدل از این نوع کاربری سبک یخچال دار را با دقت بسیار بالا برای استفاده روی خودروی نیسان طراحی و تولید کند. این دو کاربری سبک یخچال دار عبارت‌اند از: کاربری سبک یخچال دار زیر صفری و کاربری سبک یخچال دار بالای صفری. بهتر است بدانید که هردوی این کاربری‌ها دارای استاندارد تجهیزات ایمنی وسایل نقلیه باری 11889 هستند. ما در اینجا سعی کرده‌ایم تا شما را با مشخصات فنی هر کدام از آن‌ها آشنا کنیم.

معرفی کاربری سبک یخچال دار زیر صفری

همان‌طور که از نام کاربری سبک یخچال دار زیر صفری مشخص است، این کاربری شامل یخچال مخصوصی برای نگه‌داشتن دمای محیط زیر صفر درجه است. این کانتینر در صنعت اتاق سازی به عنوان راه‌حل مناسبی برای حمل کالاهای فسادپذیر و یا کالاهایی که نیاز به سرمای زیاد دارند، طراحی و تولید می‌شود. به‌طورکلی این کاربری خاص برای حمل کالاهایی مانند: گوشت، مرغ، دارو، لبنیات، بستنی و تمام مواد غذایی‌ای که در دمای بالای صفر امکان فساد دارند، در گروه کاربری سازی شایان تولید می‌شود.

کاربری سبک یخچال دار بالای صفری

کاربری سبک یخچال دار بالای صفری نیز برای حفظ دمای ایدئال موردنیاز مواد غذایی در گروه اتاق سازی شایان طراحی و تولید می‌شود. اما تفاوت آن با کاربری سبک یخچال دار زیر صفری در نوع و دمای یخچال آن است. این نوع کاربری برای حمل‌ونقل محصولاتی مانند: میوه و سبزی‌ها، گوشت و مرغ تازه، لبنیات، انواع داروها و بسیاری از مواد غذایی فاسدشدنی که نیاز به سرمای زیر صفر و یا نقطه انجماد ندارند.

مشخصات فنی کاربری سبک یخچال دار

همان‌طور که گفتیم گروه کاربری سازی شایان با دقت و حساسیت بسیار بالا اقدام به ساخت باکیفیت‌ترین کاربری‌ها کرده است. خوب است بدانید که مشخصات فنی کاربری سبک یخچال دار زیر صفری و بالای صفری مشابه هم است. تنها تفاوت آن‌ها نوع یخچال و دمای آن‌ها محسوب می‌شود. بنابراین مشخصات فنی‌ای که در ادامه ذکر می‌شود، برای هر دو این کاربری‌ها صدق می‌کند.

جنس بدنه و سقف این کاربری‌ها از ساندویچ پانل به ضخامت 8 سانتی‌متر با ورق آلوزینک 6/0 و همچنین جنس کف آن‌ها از ساندویچ پانل به ضخامت 10 سانتی‌متر ساخته می‌شود. خوب است بدانید که کف آن‌ها دارای یک پوشش آلومینیوم ریلی است. درب عقب آن‌ها به صورت دولنگه ای بوده و جنسشان از ساندویچ پانل به ضخامت 7 سانتی‌متر با ورق آلوزینک 6/0 ساخته می‌شود. هردوی این کاربری‌ها دارای شاسی بسیار باکیفیتی هستند. ساختار و نوع شاسی و قطعات فلزی آن‌ها از نوع قطعات و مقاطع فولادی ST-52 ساخته می‌شود. وجود ورق فولادی خم‌کاری شده به ضخامت 2 میلی‌متر در دور درب‌های آن‌ها باعث شده تا هم کیفیت محصول حفظ شود و هم اتلاف انرژی بسیار پایینی داشته باشد. گروه شایان از استیل گالوانیزه برای یراق‌آلات این محصولات استفاده کرده‌اند. این کاربری‌های سبک برای خودرو نیسان طراحی ‌شده است.

ابعاد کاربری سبک یخچال دار

کاربری سبک یخچال دار زیر صفری و بالای صفری از نظر ابعاد نیز کاملا مشابه هستند. ابعاد خارجی هردوی این کاربری‌ها به این صورت است: طول 35/2 متر، عرض 70/1 متر، ارتفاع 70/1 متر. اما ابعاد داخلی این کاربری‌های سبک به این صورت تولید می‌شود: طول 20/2، عرض 56/1، ارتفاع 53/1. وزن ناخالص آن دو 3800 کیلوگرم و وزن اتاق 600 کیلوگرم است. وزن شاسی هر دو کاربری سبک 1660 کیلوگرم بوده که از لحاظ جنس یکی از باکیفیت‌ترین‌ها محسوب می‌شود. اما آن‌ها تقریبا 5/5 مترمکعب حجم دارند.

تجهیزات سفارشی

تیم طراحی گروه کاربری سازی شایان با توجه به نیاز مشتری کاربری‌ها را برای مصرف‌کنندگان سفارشی می‌کند. اما برخی از تجهیزات سفارشی که شما می‌توانید روی کاربری سبک یخچال دار خود نصب کنید عبارت‌اند از: جعبه پول، انواع روشنایی، سپر عقب، نردبان، درب اضافه، چراغ خطر عقب برچسب بدنه، درب عقب از نوع لولایی و کشویی و بسیاری از موارد سفارشی دیگر.

نام تجاری محصول
کد محصول SH-RFG-V20
نام فنی محصول کاربری سبک – کاربری یخچالدار زیر صفری
مشخصات فنی
 جنس  بدنه ساندویچ پانل به ضخامت 8 سانتی متر با ورق آلوزینک 0/6
جنس  کف ساندویچ پانل به ضخامت 10 سانتی متر با پوشش آلومینیوم ریلی
جنس و نوع درب عقب   دو لنگه ، ساندویچ پانل به ضخامت 7 سانتی متر با ورق آلوزینک 0/6
جنس سقف ساندویچ پانل به ضخامت 8 سانتی متر با ورق آلوزینک 0/6
ساختار شاسی و قطعات فلزی قطعات و مقاطع فولادی ST-52
پوشش دور اتاق ورق فولادی خم کاری شده به ضخامت 2 میلی متر
نوع رنگ شاسی و دور کلاف رنگ روغنی خودرو
یراق آلات استیل / گالوانیزه
پوشش زیر اتاق طبق سفارش مشتری (فلزی / فایبر گلاس)
ابعاد خارجی طول/متر 2.35
عرض/متر 1.70
ارتفاع/متر 1.70
ابعاد داخلی طول/متر 2.20
عرض/متر 1.56
ارتفاع/متر 1.53
وزن ناخالص کیلوگرم 3800
وزن  اتاق کیلوگرم 600
وزن شاسی کیلوگرم 1540
وزن بدون بار ± کیلوگرم 1660
حجم مفید متر مکعب 5.5
مناسب برای خودروهای نیسان
کاربرد  صنایع حمل مواد غذایی فاسد شدنی ، حمل گوشت و مرغ ، حمل دارو و بستنی و لبنیات
تجهیزات سفارشی جعبه پول، انواع روشنایی ،سپر عقب ، ضربه گیر ، درب اضافه ، نردبان ، چراغ خطر عقب برچسب روی بدنه ، درب بغل از نوع لولایی و رول فرمینگ پوشش ورق های داخل  و …
دارای استاندارد تجهیزات ایمنی وسایل نقلیه باری 11889